Špatné zprávy

 

7.7.2012

 

Dobrý den zdravím všechny. Tak bohužel špatné zprávy mě neopouštějí. Už rok mám nového přítele. Skvěle si rozumíme. Jeho maminka na tom nebyla už přes týden dobře. Byla pořád unavená, bledá, nejedla, skoro nepila. Dnes jí odvezla sanitka do nemocnice a bohužel lékaři mají podezření na akutní leukémii.

V roce 2004 prohrál můj tatínek boj s rakovinou. Vím, že musím být mému příteli velikou oporou. Jen nevím, jestli v sobě najdu vůbec sílu na další boj. Připadám si jak sobec. Kde vzít sílu? Psychická bolest je šílená. Tato zákeřná nemoc mě provází celý život.

 

 

 


 

 

 

10.7.2012

 

Tak mamince přítele stále dávají krev ta ovšem nezabírá:-( má moc málo hemoglobinu a málo krvinek. Prý by pomohla transplantace kostní dřeně, ale je tu moc malá naděje, že jí tělo přijme. Musíme stále doufat i ta naděje umírá poslední. Když tady čtu všechhny Vaše příběhy, jak jste statečně bojovali8-) a bylo i hůř.

 


 

 

Komentáře  

 
0 # VŠE DOPADNE JAK MÁmarie 2012-07-16 23:48
NAĎO, RAKOVINA JE ZRÁDNÁ NEMOC, ALE NE VŠECHY PŘÍPADY SKONČÍ NEDOBŘE, NAOPAK, LÉKAŘSKÁ VĚDA MÁ STÁLE VÍCE MOŽNOSTÍ. PŘEJME SI, ABY LÉKAŘI ZVOLILI TU NEJLEPŠÍ VARIANTU, PŘEJME MAMINCE VAŠEHO PŘÍTELE, ABY JEJÍ TĚLO LÉČBU PŘIJÍMALO. VŠE DOPADNE JAK MÁ, TO JSEM SI ŘÍKALA, PŘED 10 LETY, KDYŽ MI LÉKAŘI ŘEKLI, ŽE NÁDOR JE ZHOUBNÝ A PROGNOZA NEBYLA NEJLEPŠÍ. SNAŽILA JSEM SE TOUTO VĚTOU ZAPLAŠIT STRACHY A OBAVY. PODAŘILO SE MI PO PÁR MĚSÍCÍCH NEMÍT STRACH, VĚŘIT. MYSLET POZITIVNĚ, ŽÍT PŘÍTOMNOSTÍ, RADOVAT SE Z MALIČKOSTÍ. DR ŽÍM PALCE MARIE
Odpovědět
 
 
-1 # Odp.: Špatné zprávyNaďa 2012-07-19 11:05
Děkuji Vám moc paní Marie za podporu.Dělali jí testy a nějaká vyšetření,zatím nevíme výsledky.Jste silná žena a já Vám přeji hodně sil a hlavně hodně zdraví.
Odpovědět
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.