Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

Jeden svůj příběh jsem tu již zveřejnila a jako plno jiných jsem si i já, možná trochu naivně, myslela, že jsem nemoc porazila a už se s ní do konce života nesetkám. Nu, člověk míní.. Od prosince loňského roku jsem začala mít problémy se zažíváním, měla jsem průjmy a zvracela jsem a skoro dva měsíce pravidelně docházela ke své obvodní lékařce, která zkoušela různé prášky, kapky, diety a pod.,poslala mě na vyšetření na chirurgii, kde mi do zprávy napsali, že doporučují udělat kolonoskopii. Ale moje obvodní mi pořád nechtěla napsat doporučení, bez něho mě nechtěli vzít, dopadlo to tak, že jsem začala krvácet z konečníku a šla rovnou na chirurgii do nemocnice, kde jsem už zůstala. Kolonoskopii mi udělali a ukázalo se, že mám, kromě srůstů a jiných problémů na střevech, ještě nádor na tlustém střevě. Podstoupila jsem operaci, při které mi byla vyvedena stomie a po potvrzení, že se opět jedná o zhoubný nádor jsem se znovu objednala na onkologii. To bylo koncem ledna, v květnu jsem byla na další operaci, při které mi byla stomie opět zanořena a nyní mě čeká další boj, další chemoterapie. Nejedná se prý přímo o karcinom tlustého střeva, je to prý karcinom ještě z původního onemocnění-vaječníků, jenom se na tlustém střevě usadil, což je prý dobrá zpráva.

Ahoj všichni,

dlouho jsem váhala, zda sem napsat ,,svůj příběh,,. Jednak proto, že podle mého názoru bylo již vše řečeno a napsáno a jednak proto, že se mi zdá, že na tomto portále "není pohyb" a že sem už dlouho nikdo příběh nevložil. Ale pak jsem si řekla, že na tyto stránky napíšu, že i sem se třeba podívají Ti, kteří se s touto nemocí osobně setkali, zrovna tak, jako před časem já.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech