Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

PŘEJI VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE V RODINNÉM KRUHU,

MOC MOC MOC ZDRAVÍČKA, ŠTĚSTÍČKA

A LÁSKY PLNÁ SRDÍČKA

STÁŇA S RODINOU

 

Ahojky,

malé pokračovani jak jsem dopadla z důchodem.

Ted to bude týden, co jsem dostala doporučený dopis s červeným pruhem docela jsem se bála ho otevřit, bála jsem se co tam přečtu, i když jsem věřila, že je tam oficialně schváleny důchod. Ano vrátili mi částečny důchod stupen 1 VELKÁ ÚLEVA a velké překvapení vrátili mi to zpět od října lonského roku.

MOŽNA TO POMUŽE OSTATNÍM JIMŽ VEMOU DŮCHOD ...

JAK JSEM SE DOVĚDĚLA, KDYŽ NAPÍŠETE NÁMITKU, TAK JE VÁM TO HOUBY PLATNÉ ONI V NOVÉM ŘIZENÍ ZKOUMAJI ZAS TO OBDOBÍ, KTERE BYLO JIŽ KONTROLOVANÉ A PŘI ŽALOBĚ TO JE TAKY TAK.

... jak jen začít ?

Nejsem nábožensky založená, ale jak pravil bůh: "víra Tvá tě uzdraví". Ježíš ten dělal zázraky v uzdravení. Hitler všechny nemocné a chromé posílal do plynu.... a dnes? Dnes Vás uzdraví posudkový lékař, který se řídí likvidační vyhláškou p.Julínka.

Jestli to aspon někomu pomuže, budu ráda. Já to dostala mejlem a tak přeposilam.

Stáňa

Žijte a uživejte každý každičký den!!!

pa Stáňa

Posílám pár fotek, kde jsem s mýma holkama a kamarádkama sjižděli řeku Moravici. Sice jsem byla hodně unavená, ale holky potáhly i za mě. Bylo moc prima. Máme paruky a jely jsme jako amazonky

p>Pár postřehů, které Vám možná pomůžou se řádně připravit .

Jsem jak již z mnoha Vás četlo po plastice prsou. Lékaři s Vámi probírají co se bude dít, co kde Vám uříznou, co přešiji jinam, že je to běh na dlouhou trať. To jsou velmi důležité informace.

Toto je jen malé pokračováni toho co teď prožívám detaily a víc informací někdy později, až bude víc síly o tom všem psát.

Situace na bitevním poli je asi taková:

Strategie: jít do všeho s vervou. Dne 16.6.08 byl nepřítel poražen zbraněmi toho největšího kalibru - desetihodinovou operací na plastické chirurgii v Brně . Dne 10.7.08 menši oprava znekrotizované tkáně, která se nahradila novými štěpy - ty se ujaly naštěstí dobře.

Zdravím všechny ,kdo navštěvuje tyto stránky!

 

Slíbila jsem pokračování v r. 2008. Tak tady je a neni to zrovna pokračování, které bych si já přála. Měla jsem jet do lázní a před nástupem nic závažného (jen) obvyklé půlročni kontrolní sono prsu. A stalo se to, že dnes po onom sonu je to, akorát měsic se připravuji na dalši opraci nádoru, který po biopsii je pozitivní. Tak se ta potvora vrátila i když ne do stejného prsu.

čtvrtek 5.6.2008

Ahojte

já se dnes vrátila z nemocnice kde mi teď nádor a sentinelní uzlinu odstranili a za týden budu vědět histologii a v pátek nastupuji do toho Brna.

Podzim 2007

Už jsou to dva roky kdy jsem po operaci prsu.

Dnes navštěvuji Onko klub v Opavě (http://www.onko-isis.estranky.cz/) , který sdružuje lidičky s onkologickými nemoci z celého okolí.

Já a rakovina

Jmenuji se Stanislava a můj příběh se stal v době, kdy to člověk nejmíň očekává.V mém životě byly chvíle, na které se nevzpomíná dobře, ale na druhou stranu chvíle, které mají co říci i po létech. Bohužel chvíle předloňských Vánoc patří mezi ty, které bych ze svého života vymazala.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech