Julínkovi "kati pracují"

... jak jen začít ?

Nejsem nábožensky založená, ale jak pravil bůh: "víra Tvá tě uzdraví". Ježíš ten dělal zázraky v uzdravení. Hitler všechny nemocné a chromé posílal do plynu.... a dnes?  Dnes Vás uzdraví posudkový lékař, který se řídí likvidační vyhláškou p.Julínka.

 

Já si toto onemocnění nevybrala! Dvakrát mám léčbu za sebou, následně po zjištění genové zatížeností jsem podstoupila 6 operací udělala vše proto, abych byla na živu. Nevím ale zdravý člověk nechodí na lymfomašaže pro otoky rukou,nnebaští hormony na utlumeni zbytkových ženských hormonů, není unavený při větší námaze. Zdravý člověk nenosí návleky na obou pažích, nemá problémy se stolicí a zničenými střevy po chemoterapii, s močí po odstranění dělohy a vaječníků. Kolik je z nás co celé noci nespí a ráno padají únavou? Je nás s takovými problémy hodně, ale to s rakovinou nemá nic společného jak jsem se dověděla. Důležite byly výsledky markru a to, že mám sono břicha, prsu dobré a jsem mladá pouchých 44let. Tak se stál zázrak - páni doktorka mě řekla, že jsem zdráva a tudíž na plný úvazek do práce! A to je ta likvidace vyčerpat organizmus natolik, aby člověk po krátké době chcíp na metaztaze. Takový narkoman si vše způsobí sám, vědomě si ubližuje a přitom dostává veškeré nádobíčko zdarma - aby si  "bobeček"  neublížil. No a kdyby nehodou, tak se jde  léčit, kde se jen opět fláká. Vyleze nakazí se AIDS a ejhle je vážně nemocný a má důchod. Alkoholik? - opět chlastá sám ze s ve vůle a taky když prochlastá játra tak hold má důchod. Jen onkologický pacient si to vybrat nemůže je vydán popravní četě posudkovým lékařům a pod velením pana ministra zdravotnictví.

Já osobně nemám sílu mít osm hodin fyzické práce. S tím co mám za sebou, ani práci nedostanu a tudiš bez peněz třeba jen za léky hold nebudu mít na nic - a tak co bude dál? Psychycky jsem již teď na dně a až budu muset běhat po lékařích a po úřadech mě ubije i fyzicky. Měla jsem již domluvenou práci na pár hodin v chráněné dílně a co jsem zdráva, tak mě odstřihli i od této možnosti.

Víc není co bych dodala - řečeno bylo vše.

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.