Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

Dr. Netne – rozhovor

8.12.2015 v 17:25 hod mi zvoní telefon na stole (skryté číslo) a shodou okolností jsem právě u počítače a tak mohu telefonát přijmout.

„Dobrý den, mluvím s panem Nachtigalem?“ ozvalo se ve sluchátku a pak následovalo představení, „Tady je Netne“... „Volám Vám, protože jsem si přečetl informace na Vašem webu a chtěl bych k tomu něco říct.“

Na to konto jsem zajásal, protože naše diskuse o panu Dr. Netnem pod článkem „Príbeh s liečbou rakoviny“ začala být relativně bouřlivá.

Pan Netne se mi omlouval za svoji nedokonalou češtinu (ale byla moc dobrá) s tím, že není naším občanem. Ano skutečně se zabývá léčbou, které se říká alternativní již 26 let, i když vystudoval sociologii v USA. Je aktivním členem onkologické asociace AACR v USA.

Nosná myšlenka jeho přístupu k léčbě je v úpravě naší stravy i s pomocí bylinných preparátů s cílem snížit překyselenost organismu. Svoji, ale i jiné alternativní metody, považuje za „přídomek“ ke klasické léčbě a jak mi říkal, tak „nedoporučuji opustit klasickou medicínskou léčbu, ba dokonce mnohdy nabádám pacienty, aby na ozařování i chemoterapii šli a nespoléhali se na zázrak“. „Je na každém, jak se rozhodne a určitě nedělám nic proti etice“. . . Pak mi popisoval jak se naše DNA při dělení buněk „zkracuje“ (píšu, jak jsem slyšel, protože tomu nerozumím - pozn. autora), čímž ztrácí svoji původní podobu a i tím dochází ke stárnutí organismu. O svém preparátu hovořil jako o „trojském koni“, který se dokáže dostat do buňky a dobře jí okysličit + další účinky (což jsem opět osobně nepochopil – pozn. autora).

Pan Netne si dobře pamatuje na oba příklady z naší diskuse (jak ten se smutným koncem, tak ten od paní Ivety – autorky článku). Ano byl předvolán i na policii, aby vše objasnil. K námitce, že jeho preparát je pouze obarvená voda mi sdělil, že rozbor byl provedený v nějaké zvěrolékařské laboratoři (či snad někde na jatkách) – tady se musím omluvit, protože jsem si to přesně nezaznamenal. Šlo o laboratoř bez potřebného vybavení.

Také se pan Netne zmínil o ceně, která je tvořena díky bylinkám, které jsou dováženy (krom jiného) z jižní Ameriky a jsou ručně zpracovávané.

Takové „motto“ z našeho rozhovoru bych si vzal, že: „Příroda nám dává všechno a všechno tady (k našemu zdraví) máme.“

 

Závěrem tedy shrnuji:

Pan Netne EXISTUJE a k tomu co zde zaznělo se z mého pohledu POSTAVIL PŘÍMOČAŘE, což na mne dělá dobrý dojem...

 

Kontakt je e-mailová adresa Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

(často však prý poštu nečte)

 

Zdraví Honza

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech