Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

dnes (10.6.2012) mi přišel od pana Sovy dopis, který jsem se rozhodnul pro rozšíření povědomosti zveřejnit na našem webu - viz níže, JN


Přeji zdravý den. Díky včerejšímu upozornění v České Televizi na váš web - osudy.cz , si dovoluji vás obeznámit s našimi odkazy. Vzhledem k tomu, že se již delší dobu zabýváme (nejen) i imunitním systémem, dovolte abych odkázal na náš web www.moudrasova.eu (pozor - nejde jen o hubnutí!!!) a to z důvodu možné informovanosti nejen vašich nemocných.

Nehledejte v tom z naší strany ekonomické zájmy.

Pokud se tedy rozhodnete některé věci nastudovat, klíčem pro vás by mělo být, že veškeré rakoviny (dnes snad více než 6000 druhů??) a další mnohé nazývané nevyléčitelné choroby, nejsou až tak nevylečitelné. A že by se to již vědělo??? Prosím pěkně, nikdo kdo drží "vesla" nemá zájem aby se to vědělo, snad nemusím dále rozepisovat. Pokud to berete jako mylnou informaci a "blábol", vhoďte prosím tento e-mail do pomyslného internetového koše. Pokud tak učiníte, je to jen vaše rozhodnutí, ale měli by jste v tom případě zvážit svou individuální prezentaci jakou je pomáhání onkologicky a vážně nemocným. Díky za váš čas, snad se mezi vámi najdou i "stateční" a ať vám vyjde vše dobré.

Zdraví Sova Eduard

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech