Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

V pondělí 4.února 2008 jsme uskutečnili setkání s primářem hematologicko-onkologického oddělení Fakultní nemocnice Plzeň panem doktorem Vladimírem Kozou. Setkání proběhlo v krásném prostředí nedávno otevřeného hotelu U Pramenů, který podporuje onkologický a transplantační program.

 

Důvodem schůzky bylo téma možné spolupráce v oblasti pomoci onkologickým pacientům, a to mezi občanským sdružením OSUDY.CZ a Nadací pro transplantaci kostní dřeně, které pan primář Vladimír Koza předsedá.
Ze setkání vyplynulo několik zajímavých nápadů, které se v brzké době chystáme rozpracovat a které poslouží všem, kteří hledají nejen odbornou pomoc, ale i rady a zkušenosti v oblasti sociálně-právní v období onemocnění, léčení i remise.
I touto cestou a v tomto našem příspěvku bychom chtěli poděkovat panu primáři za velmi milé, přátelské a k další tvůřčí práci vybízející setkání. Toto setkání bylo pro nás ctí a pokusíme se naše aktivity spojit a naplnit je konkrétními výsledky.

Zleva: Hanka Šmídlová, pan primář MUDr. Vladimír Koza a Honza Nachtigal

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech