Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

Dne 17.3.2008 jsme se (Jan Nachtigal, Hanka Šmídlová) zůčastnili společného jednání Nadace pro transplantace kostní dřeně a o.s. OSUDY.CZ. Setkání se konalo v pozdních odpoledních hodinách v lázeňském hotelu U Pramenů v Plzni na Roudné.

 

Za účasti pana primáře Kozy, MUDr. Švojgrové a statních členů nadace jsme prodiskutovali společný záměr na pořádání seminářů pro onkologicky nemocné pacienty a jejich blízké, s možností kontrétní konzultace pacientů v oblasti sociálně právní problematiky. Chystané semináře se budou konat za velmi laskavé a vstřícné podpory Nadace pro transplantace kostní dřeně právě v lázeňském hotelu U Pramenů. Probrali jsem strategické cíle i jednotlivé detaily chystaného projektu a dohodli první výstupy za Nadaci i OSUDY.CZ.

Další schůzka, která má odsouhlasit Zakladní dokument projektu se bude konat cca do 14-ti dnů.

V okamžiku schválení Základního dokumentu projektu budou pro onkologické pacienty na www.OSUDY.CZ zveřejněny podrobné informace včetně termínů a témat konaných seminářů s možností ON-LINE PŘIHLÁŠKY.

VŠE PLÁNUJEME PRO PACIENTY ZDARMA! (například: právní a sociální porady, přítomnost a pomoc onkologa, možnost ubytování, relaxační program...atd.)

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech