Celý obsah článků a funkce tohoto webu se Vám zobrazí až po přihlášení.

(Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti hackerům, virům a robotům.)

Na základě námětu zaslaného paní Hanou Koutskou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) bylo naše diskusní fórum rozšířeno o kapitolu označenou "B) Etapy života s rakovinou".

 

 

Tento nápad považuji za velmi dobrý, protože se v diskusi podaří rozčlenit a alespoň trochu systematicky zpřehlednit informace, které mohou jakýmkoli způsobem pacientům pomoci v různých stádiích nemoci jak po zdravotní, tak psychické, či sociální stránce.

 

Fórum je určeno pro laické odpovědi, názory a reakce na dané otázky, proto je zde vše bez záruk a garancí. Chtěl bych však tímto prosím co nejvíce požádat především naše registrované uživatele, kteří máte s nemocí svoje zkušenosti, abyste prosím občas navštívili tuto část fóra a pokud zde naleznete otázku, na kterou znáte odpověď, či si třeba jen myslíte, jak jste to Vy sami měli udělat, když jste měli stejný problém - prosím napište odpověď, svůj názor, radu...

 

Moc děkuji

zdraví Honza Nachtigal (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.