Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

Na základě námětu zaslaného paní Hanou Koutskou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) bylo naše diskusní fórum rozšířeno o kapitolu označenou "B) Etapy života s rakovinou".

 

 

Tento nápad považuji za velmi dobrý, protože se v diskusi podaří rozčlenit a alespoň trochu systematicky zpřehlednit informace, které mohou jakýmkoli způsobem pacientům pomoci v různých stádiích nemoci jak po zdravotní, tak psychické, či sociální stránce.

 

Fórum je určeno pro laické odpovědi, názory a reakce na dané otázky, proto je zde vše bez záruk a garancí. Chtěl bych však tímto prosím co nejvíce požádat především naše registrované uživatele, kteří máte s nemocí svoje zkušenosti, abyste prosím občas navštívili tuto část fóra a pokud zde naleznete otázku, na kterou znáte odpověď, či si třeba jen myslíte, jak jste to Vy sami měli udělat, když jste měli stejný problém - prosím napište odpověď, svůj názor, radu...

 

Moc děkuji

zdraví Honza Nachtigal (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech