Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

Dobrý den Všem našim čtenářům webu OSUDY.CZ

 

 

Dovolte mi prosím, abych Vás všechny, kteří jste členy našeho občanského sdružení pozval na konání Valné hromady našeho občanského sdružení, která se bude konat:

dne: v sobotu 18.7.2009

od: 14,00 hod

v: Praha 4, Podolí - v objektu "Žluté lázně" (http://www.o2zlutelazne.cz/ - na mapce objektu v prostoru "Modrého baru".)

 

Zvláště rád a srdečně si dovoluji pozvat všechny, kteří ještě nejsou členy našeho sdružení a přesto by se rádi nějakým způsobem zapojili do nových aktivit v rámci internetového portálu osudy.cz i našeho sdružení. Zcela neformálně se osudy.cz otevírají k novým možnostem, k novým spojením se všemi, které potkala rakovina a kteří mají chuť, zájem a alespoň trochu sil pro pomoc všem dalším nemocným a jejich blízkým.

Prosím, pokud nejste ještě členy občasnkého sdružení a chcete se zúčastnit našeho setkání, napište mi e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všichni obdržíte včas program setkání, na kterém se budou probírat jak otázky kolem webu osudy.cz, tak kolem činnosti občanského sdružení Naše osudy.

Věřím, že si vytvoříme příjemnou přátelskou a tvůrčí atmosféru, která odstartuje novou mnohem účinější etapu osudy.cz v pomoci těm, kterými jsme také byli.

Pojďte s námi pomáhat !!!

 

Za všechny Vás zdraví a těší se na Vás Honza Nachtigal,
předseda o.s. Naše Osudy
(Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel. 606 603 888)
 
PS: parkování v objektu zdarma zajištěno
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech