Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

/pro potřeby Národní kroniky/

Psal se již rok 2004, kdy jsme se v Benešově se svojí ženou rozvedli a já hledal střechu nad hlavou. Bydlel jsem v hotelovém pokoji v Hotelu Pošta v centru Benešova. Bývalá paní s dcerou dostaly byt jedna, jedna. /V Benešově v DPS jsem bydlel již 15.let. Z toho čtyři roky s bývalou paní a malou dcerkou Eliškou/.

A co teď se mnou? Kam mám složit hlavu, abych se nestal na pár dnů bezdomovcem? Na poslední chvíli mi volala sociální pracovnice, že mi našla ubytování provizorní na ISSP v Benešově. Nakonec bydlení levnější než hotel. A to školní ubytovna na Střední průmyslové škole integrované, na samotném konci Benešova kousek za krytým bazénem. A čekal jsem na telefon ze sociálního odboru Mú, kdy se paní ředitelce podaří mi najít sociální bydlení DPS v okolí Benešova.

Vážené a milé dámy a pánové,

Milí přátelé,

Dovolte mi prosím, abych vás všechnmy moc pozdravil z domu s pečovatelskou službou v Čechticích a chci vám všem popřát k blížícím se svátků velikonočním hezké jejich prožití a bohatou nadílku a pěkně strávený prodloužený víkend. Chci také všem moc poděkovat za spolupráci a hlavně také za dlouholetou léčbu ve FN Motol jak u Doc.Martina Bojara, pana prof.Mir.Kučery,DrSc.,ale i na ARO dole v přízemí, kde mi zachránili život, který mne vysel mezi životem a smrtí. Mějte se moc hezky a těším si na další spolupráci i za podporu v mém asi nerovném boji proti zneužíváni dopingu rozšířeného mezi sportovci, ale i mládeží. Ale stejně tak i ve vrcholovém, sportu. Bohužel jsem na tento doping, který byl tehdy státem řízený málem doplatil. Jsem také rád, že jsem přežil a mohu i tak nadále proti němu bojovat svým příkladem. Věřím, že i Vy mne podpoříte.Děkuji vám.

S pozdravem Váš

Kverek Josef

DPS Čechtice

731153302

 

Životní příběh Josefa Kverka.

Vážení a milí čachtičtí přátelé, jak už víte, je tomu osmým rokem, co jsem se nastěhoval do krásně postaveného a ještě neobydleného domu s pečovatelskou službou v Čechticích, který voněl novotou a svou čerstvostí. Přišel jsem sem hned po rozvodu a jelikož v Benešově byly všechny DPS plně obsazeny, tak mi pomáhal benešovský sociální odbor, kam by bylo vhodné mne umístit. V DPS v Benešově jsem bydlel 12 let.

V sobotu 23.března 2013 se v Praze na Novotného Lávce konala tradiční velká autogramiáda...

Bývalý vzpěrač přežil svou smrt

(napsal Karel Chlumec)

Doslova z hrobníkovi z lopaty utekl bývalý boxer a československý reprezentant ve vzpírání, osmačtyřicetiletý Josef Kverek,když po náhlém selhání jater ,ledvin a dalších vnitřních orgánů ležel měsíc na ARO ve Fakultní nemocnici v Praze v Motole.Tam ho lékaři po celou dobu udržovali v umělém spánku a nebylo jasné,zda se z něj vůbec probudí.

Dnes 22.11.2006 nám přišel tento níže uvedený mail

Dobrý den, Vážený pane či paní, nejprve mi prosím dovolte, abych Vás mile oslovil a svým jménem co nejsrdečněji pozdravil.Posílám Vám svůj příběh, ketrý se stal a tak se mrkněte ještě na mé starší webové stránky v boji proti dopingu ve vrcholovém sportu atd. Mám jen svou malou šestiletou dcerku, ale ne ve vl.péči.Jinak bydlím v domě s pečovatelskou službou v Čechticích a snažím se i těmto starým a postiženým spolubydlícím pomáhat skrze obecní úřad i s nakonec spolupráce s panem starostou je na pořadu dne.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech